Szybkie i skuteczne chudnięcie z brzucha!

Fitness i treningi

Zastanawiasz się: jak w tydzień schudnąć z brzucha? Kiedy masz okazję, która wymaga szybkiego dojścia do formy lub po prostu chcesz szybko ziścić marzenie o płaskim i mocnym brzuchu, musisz się zmobilizować do pracy. Niezbędne jest zaangażowanie się w aktywność fizyczną i bezapelacyjne wprowadzenie zmian w jadłospisie. Musisz też podejść do sprawy racjonalnie, bo tylko wtedy masz szansę na sukces. Po pierwsze to, jak szybko będziesz, osiągać efekty zależy od Twojej determinacji, ale też aktualnej formy. Należy sobie zdać sprawę, że jeśli borykamy się ze sporą oponką, która jest efektem długotrwałego zaniedbania diety, nie jest możliwe pozbycie się jej w zaledwie kilka dni. Można natomiast rozpocząć proces, który będzie drogą do wymarzonej sylwetki, a przy odpowiednim zaangażowaniu można stracić w pasie 3-4 centymetry w ciągu pierwszych siedmiu dni. Poznaj kluczowe zasady, które pomagają schudnąć z brzucha.

8 sposobów na szybkie schudnięcie z brzucha

  1. Wprowadź deficyt kaloryczny. Oznacza to, że należy obniżyć dzienne spożycie o koło 300 kalorii od faktycznego zapotrzebowania na nie organizmu.
  2. Stosuj dietę opartą na zdrowych nawykach żywieniowych!
  3. Nawadniaj organizm – pij co najmniej 2 litry wody dziennie.
  4. Pij herbaty ziołowe – świetnie usprawniają prace jelit, pomagają pozbyć się wzdęć i unikać dolegliwości żołądkowych.
  5. Wykonuj treningi spalające tkankę tłuszczową. Najlepiej sprawdzają się treningi cardio: bieganie, pływanie, czy też jazda na rowerze. Dobrym wyborem będą również ćwiczenia aerobowe, treningi HIIT i interwałowe.
  6. Wykonuj ćwiczenia modelujące brzuch, czyli jego wzmacniające mięśnie. Powinny to być zarówno ćwiczenia angażujące mięśnie proste, poprzeczne, jak i skośne brzucha.
  7. Sięgnij po skuteczne suplementy. Kiedy celem jest, utrata tkanki tłuszczowej zaleca się zażywanie spalaczy przed treningiem cardio. Pozwalają one maksymalnie uwolnić energię i czerpać z tłuszczów, które można zacząć zamieniać na mięśnie.
  8. Pamiętaj o odpoczynku i relaksie. To ważne między innymi po to, by unikać przetrenowania i działać faktycznie skutecznie.
Fitness i treningi
Europa i świat bez kalorii

Polska? Europa? Czy reszta świata? Nieważne gdzie dla osób będących na diecie urlop to ciężki czas aby utrzymać rygor żywieniowy oraz odpowiednią aktywność ruchową. Człowiek w tym okresie dużo bardziej się rozluźnia i pozwala sobie na drobne przyjemności. Zorganizowany wypoczynek Wczasy odchudzające za granicą to nie musi być mit. Każde …

Fitness i treningi
Domowa siłownia w 3 krokach

Wielu z nas nie ma czasu chodzić na siłownię i to jest oczywiście zrozumiałe, jednak w takim przypadku możemy zrobić własną siłownię w domu czy to w piwnicy, czy to u siebie w pokoju, jednak co dokładnie potrzebujemy do takiej siłowni? Tutaj temat jest dość obszerny, ponieważ wiele zależy od …

Fitness i treningi
Kilka powodów, dla których warto skorzystać z oferty trenera

Wyrzeźbione tricepsy? Użyj hantli! Ćwiczenia z hantlami na triceps to najlepszy sposób na to, aby zyskać wyrzeźbione mięśnie. Jeśli uczęszczasz na siłownię, warto używać również dostępnych narzędzi. Pamiętaj jednak o tym, aby zapoznać się z instrukcją obsługi i stosować się do niej. Dzięki temu osiągniesz dobre efekty i unikniesz kontuzji. …