Karnet Zdrofit: Rodzaje karnetów i oferta treningowa w klubach Zdrofit

Fitness i treningi

Karnety Zdrofit: Oferta treningowa i rodzaje karnetów w klubach fitness

Zdrofit to sieć klubów fitness, która powstała w 2008 roku i działa w Warszawie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. W klubach Zdrofit zawsze panuje dobra atmosfera i znajdziemy tam przede wszystkim nowoczesne sprzęty, fachowych trenerów oraz różnorodne formy treningowe. W ofercie klubów Zdrofit dostępne są różne rodzaje karnetów. Jakie to karnety i co znajdziemy w ofercie treningowej?

  1. Karnety podstawowe i rozszerzone

W Zdrofit dostępne są karnety podstawowe oraz rozszerzone. Karnety podstawowe uprawniają do korzystania z siłowni i strefy wolnej, a także do udziału w wybranych zajęciach grupowych. Karnety rozszerzone pozwalają na korzystanie ze wszystkich stref (w tym siłowni, strefy wolnej, strefa cardio, strefy kondycyjnej) oraz uczestniczenie we wszystkich zajęciach grupowych.

  1. Karnety na czas określony

W ofercie klubów Zdrofit dostępne są również karnety na czas określony. Karnety te można zakupić na miesiąc, trzy miesiące, sześć miesięcy oraz na cały rok. Karnety na czas określony uprawniają do korzystania ze wszystkich stref i zajęć grupowych, jak również do korzystania z pomocy trenerów personalnych.

  1. Karnety VIP

Karnety VIP w Zdrofit pozwalają na pełne korzystanie ze wszystkich stref w klubie, a także umożliwiają korzystanie z pomocy trenerów personalnych oraz bezpłatne miejsca parkingowe. Karnety VIP to najlepszy wybór dla osób, które chcą korzystać ze wszystkich możliwości, jakie dają kluby fitness Zdrofit.

  1. Oferta treningowa

W ofercie treningowej klubów Zdrofit możemy znaleźć wiele form ćwiczeń. Przede wszystkim, mamy tam bogate wyposażenie siłowni oraz strefy kondycyjnej. W siłowni znajdziemy ciężary, hantle oraz sztangi. Strefa wolna to przede wszystkim wyposażenie w sprzęty do treningu funkcjonalnego i wolnych ciężarów. Strefa cardio to wyposażenie w bieżnie, rowerki, stepperki oraz elipsy. Najnowsze trendy w treningach fitness to HIIT, TRX, orangetheory fitness, a także strefa CrossFit.

  1. Zajęcia grupowe

W klubach Zdrofit odbywa się wiele zajęć grupowych. W ofercie znajdziemy zajęcia tzw. fitnessowe, takie jak Zumba, FitnessTone, Circuit Training, Cardio Box, Six Pack, a także zajęcia relaksacyjne, jak Yoga, Pilates, Stretching, Body&Mind. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, a ich różnorodność pozwala dostosować zajęcia do indywidualnych preferencji i celów.

W klubach fitness Zdrofit znajdziemy różnorodne formy treningowe, a także możliwość wyboru karnetów, najlepiej dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu każdy, kto zdecyduje się na treningi w klubach Zdrofit, będzie miał szansę na wszechstronną formę aktywności fizycznej oraz osiągnięcie swoich fitnessowych celów.

Fitness i treningi
Jak dbać o kombinezony narciarskie?

Kiedy zima zaczyna swoją pokazówkę, a góry wołają nas swoimi szczytami, jednym z najważniejszych sprzętów w naszym arsenale staje się kombinezon narciarski, który należy poddać takim procesom jak pranie (Warszawa). Jest to bowiem nie tylko strój – to nasza zimowa tarcza przed śniegiem, mrozem i wiatrem na stoku. Ale jak …

Fitness i treningi
Damski strój do biegania na każdą porę roku — na co zwrócić uwagę?

Jesteś ogromną fanką biegania, a może dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym sportem? W obu przypadkach powinnaś zadbać o odpowiedni strój, który będzie pasować do pory roku i panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Sprawdź, o czym warto pamiętać podczas kompletowania garderoby do biegania latem, jesienią, zimą i wiosną. Strój do …

Fitness i treningi
Tom Tailor – ubrania najwyższej klasy

Tom tailor franczyza stała się niezwykle popularna w ostatnim czasie. To producent, który może pochwalić się wyjątkowo ciekawymi projektami na co dzień. To marka dla wymagających klientów, którzy poszukując czegoś więcej. Tom Tailor – co to jest za marka oraz co warto wiedzieć na jej temat? Jak można określić ubrania …