Szybkie i skuteczne chudnięcie z brzucha!

Fitness i treningi

Zastanawiasz się: jak w tydzień schudnąć z brzucha? Kiedy masz okazję, która wymaga szybkiego dojścia do formy lub po prostu chcesz szybko ziścić marzenie o płaskim i mocnym brzuchu, musisz się zmobilizować do pracy. Niezbędne jest zaangażowanie się w aktywność fizyczną i bezapelacyjne wprowadzenie zmian w jadłospisie. Musisz też podejść do sprawy racjonalnie, bo tylko wtedy masz szansę na sukces. Po pierwsze to, jak szybko będziesz, osiągać efekty zależy od Twojej determinacji, ale też aktualnej formy. Należy sobie zdać sprawę, że jeśli borykamy się ze sporą oponką, która jest efektem długotrwałego zaniedbania diety, nie jest możliwe pozbycie się jej w zaledwie kilka dni. Można natomiast rozpocząć proces, który będzie drogą do wymarzonej sylwetki, a przy odpowiednim zaangażowaniu można stracić w pasie 3-4 centymetry w ciągu pierwszych siedmiu dni. Poznaj kluczowe zasady, które pomagają schudnąć z brzucha.

8 sposobów na szybkie schudnięcie z brzucha

  1. Wprowadź deficyt kaloryczny. Oznacza to, że należy obniżyć dzienne spożycie o koło 300 kalorii od faktycznego zapotrzebowania na nie organizmu.
  2. Stosuj dietę opartą na zdrowych nawykach żywieniowych!
  3. Nawadniaj organizm – pij co najmniej 2 litry wody dziennie.
  4. Pij herbaty ziołowe – świetnie usprawniają prace jelit, pomagają pozbyć się wzdęć i unikać dolegliwości żołądkowych.
  5. Wykonuj treningi spalające tkankę tłuszczową. Najlepiej sprawdzają się treningi cardio: bieganie, pływanie, czy też jazda na rowerze. Dobrym wyborem będą również ćwiczenia aerobowe, treningi HIIT i interwałowe.
  6. Wykonuj ćwiczenia modelujące brzuch, czyli jego wzmacniające mięśnie. Powinny to być zarówno ćwiczenia angażujące mięśnie proste, poprzeczne, jak i skośne brzucha.
  7. Sięgnij po skuteczne suplementy. Kiedy celem jest, utrata tkanki tłuszczowej zaleca się zażywanie spalaczy przed treningiem cardio. Pozwalają one maksymalnie uwolnić energię i czerpać z tłuszczów, które można zacząć zamieniać na mięśnie.
  8. Pamiętaj o odpoczynku i relaksie. To ważne między innymi po to, by unikać przetrenowania i działać faktycznie skutecznie.
Fitness i treningi
Jak dbać o kombinezony narciarskie?

Kiedy zima zaczyna swoją pokazówkę, a góry wołają nas swoimi szczytami, jednym z najważniejszych sprzętów w naszym arsenale staje się kombinezon narciarski, który należy poddać takim procesom jak pranie (Warszawa). Jest to bowiem nie tylko strój – to nasza zimowa tarcza przed śniegiem, mrozem i wiatrem na stoku. Ale jak …

Fitness i treningi
Damski strój do biegania na każdą porę roku — na co zwrócić uwagę?

Jesteś ogromną fanką biegania, a może dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym sportem? W obu przypadkach powinnaś zadbać o odpowiedni strój, który będzie pasować do pory roku i panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Sprawdź, o czym warto pamiętać podczas kompletowania garderoby do biegania latem, jesienią, zimą i wiosną. Strój do …

Fitness i treningi
Tom Tailor – ubrania najwyższej klasy

Tom tailor franczyza stała się niezwykle popularna w ostatnim czasie. To producent, który może pochwalić się wyjątkowo ciekawymi projektami na co dzień. To marka dla wymagających klientów, którzy poszukując czegoś więcej. Tom Tailor – co to jest za marka oraz co warto wiedzieć na jej temat? Jak można określić ubrania …