Just Gym regulamin: Zasady korzystania z klubu fitness

Fitness i treningi

Just Gym regulamin: Zasady korzystania z klubu fitness

Witamy w Just Gym – klubie fitness, gdzie dbamy o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Aby zapewnić Ci komfortowe i bezpieczne korzystanie z naszych usług, opracowaliśmy regulamin, który stanowi zbiór zasad postępowania, obowiązujących każdego, kto korzysta z klubu. Zapoznanie się z nim jest obowiązkowe, a jego przestrzeganie gwarantuje udany trening.

 1. Rejestracja i opłaty

Przed pierwszym treningiem musisz dokonać rejestracji w klubie. Wypełnij odpowiedni formularz i zapoznaj się z regulaminem. Przy rejestracji wydawany jest specjalny breloczek, służący do otwierania szatni i wchodzenia na teren klubu. Utrata breloczka jest równoznaczna z koniecznością dokonania opłaty za jego zastąpienie. Opłaty za korzystanie z klubu ustalane są indywidualnie, w zależności od wybranej formy członkostwa.

 1. Zasady korzystania z klubu
 • Zachowaj czystość w szatni i na sali treningowej. Po skończonym treningu należy posprzątać swoje miejsce i oddać sprzęt na miejsce.
 • Podczas ćwiczeń należy używać ręcznika, który chroni sprzęt przed nadmierną potliwością oraz zapewnia higienę.
 • W przypadku choroby lub kontuzji należy zwrócić się do trenera lub recepcji o pomoc. Nie należy podejmować działań na własną rękę.
 • Niedozwolone jest palenie papierosów, korzystanie z alkoholu i innych środków odurzających na terenie klubu.
 • Osoby niepełnoletnie powinny korzystać z klubu wyłącznie w obecności opiekuna lub po uzyskaniu zgody rodziców.
 • W celu uniknięcia nieporozumień i konfliktów, na terenie klubu należy zachowywać kulturę osobistą oraz poszanowanie dla innych użytkowników.
 1. Korzystanie z urządzeń i sprzętu

W Just Gym stawiamy na jakość i najwyższe standardy sprzętu, dlatego prosimy o szanowanie go i ostrożne korzystanie z niego. W przypadku zaobserwowania uszkodzeń urządzeń należy natychmiast powiadomić trenera lub recepcję klubu.

 1. Trenerzy i zajęcia

W Just Gym pracują wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy, którzy służą radą i pomocą w doborze odpowiednich ćwiczeń oraz prowadzą zajęcia fitness. Wszystkie zajęcia odbywają się według ustalonego harmonogramu, który można znaleźć na stronie internetowej klubu lub u recepcjonisty.

 1. Postanowienia końcowe

Regulamin Just Gym jest dokumentem ważnym dla każdej osoby korzystającej z klubu. Jego przestrzeganie ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa, higieny i komfortu wszystkich użytkowników. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów regulaminu, klub ma prawo do wstrzymania korzystania z usług lub w skrajnych przypadkach, do rozwiązania umowy. Zachęcamy do przestrzegania zasad i życzymy udanych treningów w Just Gym.

 • Rejestracja i opłaty
 • Zasady korzystania z klubu
 • Korzystanie z urządzeń i sprzętu
 • Trenerzy i zajęcia
 • Postanowienia końcowe
Fitness i treningi
Jak dbać o kombinezony narciarskie?

Kiedy zima zaczyna swoją pokazówkę, a góry wołają nas swoimi szczytami, jednym z najważniejszych sprzętów w naszym arsenale staje się kombinezon narciarski, który należy poddać takim procesom jak pranie (Warszawa). Jest to bowiem nie tylko strój – to nasza zimowa tarcza przed śniegiem, mrozem i wiatrem na stoku. Ale jak …

Fitness i treningi
Damski strój do biegania na każdą porę roku — na co zwrócić uwagę?

Jesteś ogromną fanką biegania, a może dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym sportem? W obu przypadkach powinnaś zadbać o odpowiedni strój, który będzie pasować do pory roku i panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Sprawdź, o czym warto pamiętać podczas kompletowania garderoby do biegania latem, jesienią, zimą i wiosną. Strój do …

Fitness i treningi
Tom Tailor – ubrania najwyższej klasy

Tom tailor franczyza stała się niezwykle popularna w ostatnim czasie. To producent, który może pochwalić się wyjątkowo ciekawymi projektami na co dzień. To marka dla wymagających klientów, którzy poszukując czegoś więcej. Tom Tailor – co to jest za marka oraz co warto wiedzieć na jej temat? Jak można określić ubrania …